"БИЗНЕС, МЕДИА ЖӘНЕ БАСҚАРУ" ФАКУЛЬТЕТІ

"Бизнес, медиа және басқару" факультеті ақпараттық жүйелер саласы, медиа индустриядағы цифрлық БАҚ, IT Менеджмент және IT қаржы саласындағы бағдарламалық, аппараттық, ақпараттық, құқықтық және басқарушылық қызметті қамтамасыз ететін мамандардың, сонымен қатар сапалы тілдік даярлығы бар, ұлттық және халықаралық кәсіби қоғамдастыққа табысты үйлесе алатын жоғары білікті кадрлардың жабдықтаушысы болып табылады.

Бүгінгі таңда факультет кафедралары оқу, ғылыми және әдістемелік әлеуетті іске асыруда университеттің жетекші құрылымдық бөлімшелері болып табылады, білім беру қызметтерінің жоғары сапасы мен кең спектрін қамтамасыз етеді, оқытудың жаңа технологияларын енгізеді және ғылыми зерттеулер, жобалар мен білім беру бағдарламаларын дамыту бағдарламаларының базасын кеңейтеді.

Факультетте келесі білім беру бағдарламалары бойынша үш деңгейлі дайындық жүргізілуде.

Барлық білім беру бағдарламалары ASSIN және НАОКО сияқты жетекші рейтингтік агенттіктерде аккредиттелген.

Мақсаты

Іргелі және қолданбалы зерттеулерді дамытуға, қазіргі заманғы өндіріс пен қоғамның қажеттіліктерін қанағаттандыруға және ғылыми зерттеулердің білім беру процесі мен өндірісімен тығыз байланысына бағытталған оқу, ғылыми және инновациялық қызметті жүзеге асыру үшін қажетті жағдайлар жасау арқылы білім беру қызметтерінің жоғары сапасын қамтамасыз ету.

Мақсатқа жету үшін орындалатын міндеттер

- Тұрақты бәсекелестік артықшылықтарды дамыту негізінде университетті дамытудың заманауи талаптары мен ішкі қажеттіліктеріне жауап беретін білім беру процесін ұйымдастыру.

- Білім беру қызметтері, еңбек нарығының өзгермелі қажеттіліктерін ескере отырып, ғылыми-зерттеу, инновациялық қызмет, халықаралық ынтымақтастық саласының көлемін ұлғайту мен кеңейту, ғылымды дамытудың дәстүрлі және инновациялық бағыттары бойынша іргелі және қолданбалы зерттеулердің жаңа нәтижелерін пайдалану.

- Жеке әлеуетті дамытуға ықпал ететін білім алушылардың кәсіби және жасампаз белсенділігін дамыту үшін жағдайларды қамтамасыз ету.

Миссия

Факультеттің миссиясы – Қазақстанның инновациялық дамуы үшін бәсекеге қабілетті мамандарды даярлауға бағытталған ақпараттық жүйелер, IT журналистика, IT Менеджмент және IT қаржы саласындағы жоғары білікті мамандарды даярлау жөніндегі жетекші ғылыми-білім беру орталығы болу.

БІЛІМ БЕРУ БАҒДАРЛАМАЛАРЫ
Әкімшілік