Global Education Department

Департамент 2023 жылдың 1 тамызында университеттің мүдделі тараптарының әртүрлі санаттары: студенттер, профессорлық-оқытушылық құрам, университеттің АУП үшін болашақ дағдылары мен құзыреттерін дамыту үшін қосымша және кәсіптік білім беру мүмкіндіктерін кеңейту мақсатында құрылды.

Көрініс

Жаһандық білім департаменті-бір жағынан кәсіпқойларды, сертификатталған мамандар мен сарапшыларды және Университет студенттерін, профессорлық - оқытушылық құрамды және әкімшілік персоналды біріктіретін, екінші жағынан білім беру, консалтингтік және бизнес салаларындағы ынтымақтастықты дамытатын біліктілікті арттыру платформасы.

Миссия

Жан-жақты оқыту үшін оңтайлы мүмкіндіктер жасау, ойлауды өзгерту, тиісті дағдылар мен білім алу және жаһандық мәселелерді шешуге қатыса алатын мамандарды тәрбиелеу арқылы университеттің барлық мүдделі тараптарының әлеуетін арттыру арқылы университеттің тұрақты дамуына үлес қосу.

БІЗДІҢ ӘЛЕУЕТТІ АУДИТОРИЯМЫЗ

БІЗДІҢ КУРСТАР МЕН ТРЕНИНГТЕР

БІЗДІҢ ЖОБАЛАР

Lingua тіл орталығы