Су тасқынынан зардап шеккен аймақтарға IITU университетінің көмегі
15.05.2024

Сәуір айында Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінде су тасқынынан зардап шеккен аймақтарға гуманитарлық көмек жинау басталды.

IITU бас корпусында көмек жинау пункті ашылды, оның жұмысын еріктілер мен университет қызметкерлері қолдады. Кафедра оқытушылары, құрылымдық бөлімше қызметкерлері, студенттер мен университет басшылығы шақыруға жауап беріп, " Біз біргеміз!"("Біз біргеміз!»). Оларға Алматының бірнеше кәсіпкерлері қосылды, олар әлеуметтік желілерден пункттің жұмысы туралы білді.

Жалпы алғанда, екі тоннаға жуық гуманитарлық көмек жиналды - бұл сабын-жуғыш заттар, тұрмыстық тауарлар мен құралдар, төсек-орын жабдықтары мен Гигиена құралдары, тез бұзылмайтын өнімдер мен әртүрлі тұрмыстық электр құралдары, бөтелкедегі су және т.б. мұның бәрін еріктілер қалалық тарату пунктіне жеткізіп, зардап шеккен аймақтарға жіберді.

Біз осы асыл миссияға жауап беріп, қатысқандардың барлығына алғыс айтамыз. IITU ұжымы мен Қазақстанның барлық азаматтарының бірлігі арқасында зардап шеккен өңірлерде су тасқынымен байланысты қиындықтар еңсерілетініне сенімдіміз.