Без заголовка.jpg

Басталу күні: 1 қазан 2023

Аяқталу күні: 31 мамыр 2025

Жоба міндеттері:

• Трелло платформасын қолдана отырып, орыс тілі курсының В1.1 және В2 деңгейлеріне түсініктеме беріңіз. Ағылшын тілі курсына түсініктеме қажет емес
  • "Акелиус"қосымшасын пайдалана отырып, сабақ жоспарларын әзірлеуде мұғалімдерді оқыту (кейінгі мониторингпен)
  • Мектептер үшін 30 онлайн және 36 офлайн сессиялардың тақырыптық күнтізбесін әзірлеу.
  • ХАТУ әзірлеген әдістемелік нұсқаулықтары, сондай-ақ бастаманы іске асыру бойынша сегіз Нұсқаулық (2023 жылғы маусымда "Акелиус" жаһандық командасы ұсынған) мұғалімдерге арналған "Акелиус" оқыту курсы негізінде мектеп мұғалімдерін жобада "Акелиус" қосымшасын пайдалана отырып, аралас оқыту, сыныпты басқару сияқты тақырыптар бойынша мерзімді оқытуды қамтамасыз ету аралас оқыту кезінде және көп деңгейлі оқушылармен оқушылардың үлгерімін бағалау. Бұл ретте әрбір оқыту білімді алдын ала және кейінгі бағалауды және статистикасы бар шағын аналитикалық есепті, бейне - жазбаны қамтуы тиіс.
  • "Акелиус" қосымшасын қолданудың тиімділігін және тиісінше оқушылардың үлгерімін түсіну мақсатында бағалау нысанын әзірлеу.
  • Әзірленген бағалау нысанына сәйкес балалар мен мұғалімдердің үлгеріміне мерзімді (әр оқу жылының басында және соңында, 2023-2024 және 2024-2025) талдау жүргізу (бұл тармақ 2025 жылғы 2-кезеңнің қорытындыларын шығаруға айтарлықтай көмектеседі).
  • Оқыту мен есеп жүргізудегі қиындықтарды жедел анықтау және оларға жауап беру үшін мұғалімдермен өзара әрекеттесу.
  • "Өрлеу" педагогикалық жоғары оқу орындары мен біліктілікті арттыру институттарына болашақ педагог студенттерді "Акелиус"қосымшасын пайдалану тәжірибесі мысалында тілдерді оқытуда білім беру технологияларын пайдалануға үйрету мақсатында ұсыныстар дайындау. Жоғары оқу орындарымен және серіктестермен осы ұсыныстарды пысықтау және оларды бағдарламаларға енгізуді қамтамасыз ету.
  • Жобаның сандық және сапалық нәтижелерін және құжаттамалық есепті ұсына отырып, қатысушылардың кең ауқымы үшін қорытынды конференция өткізу.