OSIT

OSIT-жақын құру мақсатында құрылған ұйым студенттер қауымдастығы Ақпараттық технологиялар, мұнда студенттер өзара әрекеттесе алады, өздерінің hard және Soft skills-ті дамыта алады және бір-бірін шабыттандырады ықпал ету олардың армандары үшін іс-әрекетке. Біз студенттерді олардың мінез – құлқына қарамастан белсенді түрде қолдаймыз-ең бастысы, олардың бастауларын аяқтағысы келетін көздері жанып тұрады.

Қазіргі уақытта OSIT IITU және ҚБТУ университеттерінде табысты жұмыс істейді және біздің өз қызметімізді Алматы қаласының басқа университеттеріне кеңейтуге амбициямыз бар.

Миссия

Әркім өз басындағы кедергілерді жеңе алатын және өз өміріне деген көзқарасын өзгерте алатын студенттердің кең қауымдастығын құру пікірлес адамдармен өзара әрекеттесу арқылы өзін-өзі дамытуды ынталандыру.

Инициативалар

OSIT бірінші курс студенттерін университет ортасына сәтті бейімдеуге бағытталған тәлімгерлік бағдарламасына назар аударады. Алайда, біздің бастамаларымыз тек тәлімгерлермен ғана шектелмейді. Бізде әр түрлі құрылым бар, оған ұйымның атынан әр түрлі эвенттер өткізетін іс-шара менеджерлері кіреді. студенттік өмірді дамытуға ықпал ету. Біз барлық идеялар мен ұсыныстарға ашықпыз, тіпті егер сіз біздің ұйымның бөлігі болмасаңыз да, бірақ сізде идея бар сіз әрқашан жүзеге асырғыңыз келген - біз әрқашан ұйымға көмектесуге дайынбыз, бастысы сіз өз идеяңызды қабылдай аласыз.

Тарихы

OSIT ұйымын 2023 жылдың 8 қыркүйегінде 2 курс студенті Ақылбек Шалабаев құрды. Қазіргі уақытта ұйымға 63 студент қатысады.

Инстаграм-аккаунт