NIC

NIC No Internet Connection дегенді білдіреді. Біздің клуб 2022 жылы ашылды, дегенмен біз жас ұйымбыз біз өте перспективалымыз. Біздің клубқа қосыла отырып, сіз мыналарды аласыз: жаңа таныстар, пікірлестер отбасы, жайлылық аймағынан шығыңыз, әртүрлі іс-шараларды ұйымдастыруға қатысыңыз, сонымен қатар коммерциялық даму саласында дағдыларға ие боласыз.

Nic клубын 2022 жылдың 30 қарашасында Нариман Онланов құрды, ол студенттерге кәсіби жұмыс дағдылары мен жарқын, бай студенттік өмір беру идеясын өртеп жіберді. Біздің клуб дамуға, өзімізді сынауға, студенттік өмірімізді ұмытылмас етуге және hard skills және soft skills сияқты дағдыларды игеруге деген ұмтылысы бар жарқын, қызықты және жанып тұрған идеялардың тығыз қауымдастығы.

Жоғары оқу орнының көптеген түлектеріне не жетіспейді? Бұл жұмыс тәжірибесі! Бұрын айтылғандай, NIC сізге портфолио құруға мүмкіндік беретін дағдыларды, сондай-ақ коммерциялық даму тәжірибесін береді. Бұл өзіңіз үшін де, компанияда жұмыс істеу үшін де қажет. Сонымен, Nic клубының басты міндеті-қатысушыларға нақты жұмыс тәжірибесін беру, атап айтқанда нақты мәселелерді шешу, жұмыстың барлық кезеңдерінде клиенттермен қарым-қатынасты үйрету. Бұл жол көбінесе жалғыз жүру қорқынышты болғандықтан, сізді әрқашан көмектесуге қуанышты және сіздің бастамаларыңызда қолдайтын пікірлес адамдар мен тәлімгерлер қоршап алады.

Бірақ біз студенттік өмір туралы ұмытпаймыз! Біз жәрмеңкелер, жарқын іс-шаралар, қызықты конференциялар өткіземіз, онда сіз қатыса аласыз және өзіңіз үшін көптеген қызықты естеліктер аласыз!

Клубтың өмірін сіз біздің әлеуметтік желілерден көре аласыз:

Instagram: it_nic_1130

Telegram: INO STUDIO NIC