Еріктілер Лигасы

Студенттік ұйымның миссиясы: әлемді, адамдарды физикалық еңбек арқылы сәл мейірімді ету. Қоршаған ортаны жақсартуға үлес қосу, мұқтаж жандарға көмектесу, кіші және аға буындарға қолдау көрсету және көмектесу. Сондай-ақ оларға ұмытылмас студенттік өмір мен жарқын эмоциялар беру үшін мейірімді, ашық, көпшіл студенттерден тұратын отбасын құру. Қазақстанда волонтерлік қозғалысты дамыту және танымал ету, жеке тұлғаның ішкі әлеуетін арттыру және өзін-өзі жүзеге асыру үшін тең мүмкіндіктер жасау, волонтерлер арқылы барлық адамдардың қоғамдық қажеттіліктерін қанағаттандыру.

Студенттік ұйымның сипаттамасы:

ХАТУ жанындағы Еріктілер лигасы-Қазақстан Республикасы лигасының филиалдарының бірі. Ұйым мүшелерінің жасы 14 тен 60 ға дейін+

Біз кез келген адам ерікті бола алады деп сенеміз. "Қазақстан Еріктілер лигасы" әр түрлі жастағы мыңдаған еріктілерден тұрады, олардың барлығының ортақ қасиеті бар - айналасындағыларға бей-жай қарамау, бұл олардың барлығын жақындастырды. Осы уақыт ішінде Лига осы адамдар үшін өзіндік "үйге" айналды және бұл бір ортақ іс үшін көптеген әртүрлі адамдарды біріктірген отбасы.

games.png

Жастардан басқа, еріктілер аға буынға белсенді қамқорлық жасайды. Біздің еріктілер ата-әжелерімізге азық-түлік себеттерімен, үйді тазалаумен немесе кейде қарт адамдарға жетіспейтін шынайы әңгімемен көмектесу мүмкіндігін жіберіп алмайды. Осындай жобалардың бірі - ардагерлер кеңесімен біздің меморандумымыз, ардагерлерге апта сайынғы көмек (азық-түлік, дәрі-дәрмек тасымалдау; шаруашылық бойынша көмек және қарт адамдармен жылы қарым-қатынас).

Біздің еріктілер экология мәселесіне көп көңіл бөледі; көбінесе туристік орындарда эко-сенбіліктер өткізеді, саябақтар мен скверлерді көгалдандырады және қоқыстарды сұрыптау мен қайта өңдеуді белсенді қолдайды.

"Дені сау халық-дені сау ел" -бұл полициямен бірге есірткінің таралуына қарсы күресетін еріктілеріміздің ұраны.Олар есірткі заттары мен олардың аналогтарының жарнамаларын бояйды, осылайша өздерінің және елдің ортақ болашағын сақтайды.