IITU DEBATE CLUB

«IITU DEBATE CLUB»
- 2011 жылы ашылған IT университетінің пікірсайыс клубы. ХАТУ МҮ өзінің өмір сүру кезеңінде көп нәрсеге қол жеткізді: "БЕТА турнирі 2019", "SIRIUS CUP 2019", "KAZNU PARTY CUP 2019 ", "АЙТЫШ CUP 2018 "және жеңімпаздар " NIS CUP 2019 ","U5 кубогы ","Тұран колледжінің қалалық турнирі ","Sirius CUP lV 2021 " және басқалар.

Тарихы:

1 DEBATE CLUB.jpg

IITU пікірсайыс клубы2011 жылдың 6 қарашасында Құралай Әбілғазина студенттік өмірді көркейтіп, турнирлерде үлкен жетістіктерге қол жеткізді. Бұл белсенді, қызықты және ізденімпаз адамдардың біртұтас қауымдастығы, олар дамуға, ой-өрісін кеңейтуге және жұмсақ терілерді табуға деген ұмтылыспен біріктірілген.

Пікірсайыс клубы сізге не береді?

Бірінші кезекте, біздің клуб студенттердің шешендік өнері мен көшбасшылық қасиеттерін зияткерлік ойын форматында дамытуға ұмтылатын студенттік бірлестік. Біз әртүрлі университеттерден, қалалардан және елдерден пікірсайысшылар келетін қалалық, сондай-ақ мемлекеттік және халықаралық ауқымдағы түрлі турнирлерді ұйымдастырамыз және қатысамыз.

Пікірсайыс өз пікірін дәлелді түрде қорғауға және көрермендер алдында сөйлеуге үйретеді. Мұнда шешендік өнер ғана емес, сыни ойлау дағдылары да дамиды. Сіз мәселені әр түрлі жолмен шешуге болатындығын түсінесіз, өйткені сіз аналитикалық дағдыларыңызды жетілдіресіз және оқиғаларды дамытудың әртүрлі нұсқаларын қарастыруды үйренесіз.

2 DEBATE CLUB.jpg

Сізге пікірталас скучно болып көрінуі мүмкін. Алайда олай емес.

Пікірсайыс тек "күрделі және ақылды нәрсе туралы ғана емес, сонымен бірге қарым-қатынас, өз компаниясын пікірлес адамдар табу және болашақта олармен көңілді уақыт өткізу туралы.

біз, пікірсайыс клубымыз және біздің бірегейлігіміз-біз көңілді және даму қатар жүретін клубпыз.

Более подробно о жизни нашего клуба вы можете узнать из соц. сетей:

VK: IITU DEBATE CLUB

Instagram: @dc_iitu

Telegram: @DC_llTU

3 DEBATE CLUB.jpg

Жетістіктер мен басшылар:

Өмір бойы біздің клуб мүшелері көптеген турнирлердің кубоктарын алып, баға жетпес тәжірибе жинап, жеңіске жетті.

біздің жетістіктеріміз туралы және біз жеңіске жеткен клуб жетекшілері туралы толығырақ мұнда