Students Government

SG-Students Government немесе студенттік үкімет. Бұл біздің университеттің ең ірі іс-шараларын ұйымдастыруға арналған Біздің университеттің командасы. Оларға Open Air, Commencement (басқаша - арнау), Ice Party, Golden Middle, miss IITU, Nauryz сияқты оқиғалар кіреді. Ұйымның жылдарында оның мүшелері өздерінің ұйымшылдығымен, шығармашылығымен, тапқырлығымен және икемділігімен таң қалдырады. Дәл осы қасиеттер үшін біз өзімізді "отбасы" деп атадық, бұл тіпті "SG - отбасы"ұранына айналды. Бізбен сіз тек жылулық пен қолдауды сезініп қана қоймай, сонымен қатар IT университетінің ең үлкен оқиғаларын ұйымдастырудың қызықты процесіне енесіз. Сондай - ақ, сіз өзіңізді Мәдениет министрлігінде қиялдары дамыған студент және көптеген жоспарлары бар студент ретінде көрсете аласыз, мұнда балалар нағыз жаңашыл идеялардың генераторлары болып табылады, сонымен қатар біздің PR Министрлігіміздегі ақылды SMM менеджері немесе дизайнері ретінде.

Описание картинки

Мұнда үлкен топ мүшелері Instagram және тик ток арқылы біздің жұмысымызды көрсетеді, әр іс-шараның сапалы түсірілімін жүргізеді және оны әлеуметтік желілердегі жұмысымызды қасиетті ету үшін цифрлық кәмпитке айналдырады. Егер сіз неғұрлым серпінді нәрсе алғыңыз келсе, онда іс-шаралардағы тәртіп пен қауіпсіздікке жауап беретін ұйымның ең жауапты және күшті адамдарымен спорт министрлігінде өзіңізді сынап көріңіз.