GAMES IITU

GAMES IITU-әртүрлі пәндер бойынша тұрақты турнирлер өткізетін және халықаралық IT университетінің тұлғасын эспорт бойынша ұсынатын ұйым. CS:GO, Valorant, Rainbow six siege ойындары бойынша түрлі университеттер арасында турнирлер өткізді. Сондай-ақ университет студенттері арасында "Мафия" рөлдік ойынын үнемі өткізеді.

WhatsApp Image 2022-01-25 at 21.12.06.jpeg

Тарих:

Games IITU ұйымы 2021 жылдың 26 тамызында құрылды. Ұйымның негізін қалаушы Косала Фаризаның 2 курс студенті.

Ұйым Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінде эспорт пен басқа да ойын түрлерін дамытуға бағытталған.

Жас ойыншылардың ойлауын дамытады, оларды осы мәселеде қолдайды, өйткені студенттік өмір тек шындықпен шектелмейді. Құмар студенттер университет атынан ойнау университеттің жайлылығы мен қолдауын сезінуі керек.

ҰЙЫМНЫҢ КӨРНЕКТІ МҮШЕЛЕРІ:

Ұйым жетекшісі: Раймқұлова Аружан