ENACTUS IITU

"ENACTUS IITU " - бұл "Enactus KAZAKHSTAN" жаһандық ұйымының бөлігі. Бұл халықаралық ұйым, оның міндеті-Кәсіпкерлік әрекет арқылы адамдардың өмірін жақсарту. ENACTUS IITU-да студенттер командада жұмыс істеуді үйренуге, теориялық білімді іс жүзінде қолдануға мүмкіндік алады.

Ұйымның мақсаты:

1. Клуб мүшелерінің әлеуметтік кәсіпкерлік дағдыларын дамыту және ілгерілету, сондай-ақ талдау жасау және кейіннен кезең-кезеңмен ілгерілетуді іске асыру қабілетімен түрлі жобаларды құру және іске асыру дағдыларын дамыту.
  2. БҰҰ-ның тұрақты дамуының 17 мақсатын іске асыру үшін ынтымақтасатын жас кәсіпкерлер қауымдастығын құру.
  3. Мәдениеттердің әртүрлілігін, идеялардың көптігін және көшбасшылар буынының қиылысын атап өту.

Enactus IITU-бұл университет студенттері өзін-өзі дамытатын, желі үшін күшті күшейткішке ие және әлі де саяхаттап, мүмкін емес шекараларды ашатын "сол" студенттік өмірді қайта құру тарихы.

Біздің байқаулар

Студенттер өз жобаларын бизнес көшбасшылары бағалайтын жыл сайынғы байқауларда ұсынады. Атап айтқанда, олар мұқтаж адамдардың өмір сүру сапасы мен деңгейін жақсарту үшін бизнес тұжырымдамаларын қаншалықты сәтті қолданғаны үшін бағаланады. Осы ұлттық байқаулардың жеңімпаздары Enactus Дүниежүзілік чемпионатына қатысуға шақырылады.

Біз студенттер, академиялық және бизнес көшбасшыларының қауымдастығымыз.

WE ALL WIN!

Описание картинки