BOSTAN

ИСТОРИЯ:

photo_2021-11-01_15-46-36.jpg

Бостан ұйымы 2021 жылдың тамыз айының басында құрылды. Ұйым өзінің бастауында "Бостандық ауданының ЖРО жанындағы Жастар бастамаларын қолдау Комитеті" ретінде жұмыс істеді, бірақ кейінірек белсенділер ЖРО қанатының астынан шығып, ұйымды жекешелендіргісі келді.

Осылайша, ұйым "Бостан" деген атпен жұмыс істей бастайды, бұл іс-әрекеттер мен идеялардағы толық еркіндікті білдіреді. ЖРО-дан ажырату ұйымға жаңа өмір сыйлады, ал 6 қарашада бостан өз өмірінде жаңа дәуірді бастайды. Университеттің ресми ұйымы бола отырып, Бостон IITU студенттік өміріне мұқият талдау жүргізіп, бірден қызығушылықты қалпына келтіруге шешім қабылдады. Ажыратылғаннан кейінгі алғашқы жоба университеттің 100-ге жуық волейболшысын қамтыған волейбол турнирі болды. Сол толқында ұйым көбірек салаларды сынап көре бастады және баскетбол, футбол және эспорт бойынша бірқатар турнирлер ұйымдастырды, атап айтқанда CS:GO және DOTA 2.

Бірақ уақыт бір орында тұрмайды, ұйым сияқты, ол барған сайын кеңейе бастады. Ұйымның жобаларымен ұйымның Instagram-аккаунтында танысуға болады: bostan_iitu

Ұйымның бөлімшелері:

photo_2021-11-14_21-51-16.jpg

• Football
  • Volleyball
  • Basketball
  • Ping-pong
  • Chess
  • Fashion
  • SMM Department
  • Studex
  • Merci
  • Экология
  • Дебат
  • Кино-клуб
  • КВН

БЕЛСЕНДІ ҚАТЫСУШЫЛАР:

Сондай-ақ, біз ұйымның дамуына үлкен үлес қосқан мемберлерге алғыс айтуды ұмытпаймыз

Ахмеджанов Ескендір-эспорт бойынша ұйымдастырушы

Қожахмет Ляля-HR менеджері

Әлішаева Ботақөз-SMM-ге қомақты үлес

Әлиев Әли-баскетбол бойынша ұйымдастыру

Жанұзақ Қуаныш-ұйымның негізін қалаушы

Қарабаев Ернар Асқарұлы-ұйымның қазіргі көшбасшысы

Біздің ұранымыз: басқалар сөйлесіп жатқанда, біз жасаймыз!