ÁUEN

ÁUEN - бұл музыкалық ұйым ХАТУ өз қызметін алтыншы жыл бойы жүргізіп келеді. 2016 жылы 30 қазанда Music Club деген атпен құрылды. Бірақ, 2021 жылы ребрендинг болды және қазіргі атауына келді.

IMG_1790.JPG

Қазіргі уақытта ұйымда 45 адам бар

Ұйымның қазіргі президенті 4 курс студенті - Тоқан Ұлпан

Президенттің орынбасары 3 курс студенті-Хассейн Аружан

Ұйымның белсенді қатысушылары:

Егіздердің әпкелері - Айнұр мен Айжан Файзуллаевалар

Менеджер:

Шерхан Кәрімов

Тагир Кагарманов

Инструменталистер:

Тайбосынов Ерасыл

Бижан Данай

Шаяхмет Әділмұрат

Вокалистер мен аспапшылар бір тұлғада:

Марлен Аммер

Айтжанов Мадияр

Сәлімбаев Аламгир

Вокалистер:

Әбілқасымова Анель

Базарбай Айғаным

Айғаным Базарбаева

IMG_9886.JPG

Жыл сайын университетте және университеттен тыс уақытта AUEN көптеген маңызды іс-шараларды өткізеді, мысалы:

1. Welcome IITU-бұл бірінші курс студенттеріне арналған арнайы іс-шара, ол оқу жылының басында біздің жаңадан құрылған студенттерге университетте қандай студенттік өмір бар екенін көрсету үшін өткізіледі.

2. Университет өткізетін арнау, Grand Ball, Наурыз және басқа да іс-шараларға белсенді қатысады және өнер көрсетеді.

3. Auen Birthday-ұйымның туған күні.

4. Open Air - тақырыптық концерт онда ÁUEN және шақырылған қонақтар өнер көрсетеді. Әдетте көктемнің басталуымен жылы мезгілде өткізіледі. Іс-шара университет аумағында ашық ауада өтеді.