Снимок экрана 2024-01-17 в 11.55.32.png

2023 жылғы 24 қазанда МИИТ-тің 15 жылдығына орай университеттің 2013 жылғы бірінші түлектерінің кездесуі - Alumni Түлектер қауымдастығының кездесуі өтті.

ХАТУ түлектері өз жұмыстары, стартаптарға басшылық жасау туралы баяндап, маңызды практикалық білімдерімен бөлісті.

Тілек білдірушілер "Sxodim", "1Fit", "Dara Solutions", "Tredo" және "Qalan"сияқты жобаларды жасаушыларға сұрақтар қоюға мүмкіндік алды.

‎ ‎ ‎

Instagram post - 635.png

2023 жылғы 24 қазанда ХАТУ-ның 15 жылдығына орай "AI/ML Day" іс - шарасы өтті-Елдан Әбдірашым ХАТУ студенттерінің алдында сөз сөйледі.

Кездесуде "Microsoft" - та әзірлеуші болып жұмыс істейтін Елдан Әбдірашим Барселона, өзінің қызметі мен стартаптары туралы айтып, өз тәжірибесімен бөлісті.

‎ ‎ ‎ ‎

Instagram post - 638.png

2022 жылғы 31 Қазанда "Google" әзірлеушісі аман Өтемұратовтың Senior Java - мен кездесуі өтті.

Іс-шара барысында Аман "Google" - да аға әзірлеуші ретінде өзінің тәжірибесі мен жетістіктерімен бөлісті. Кездесуге қатысушылар Java әзірлеу әлеміндегі соңғы трендтер туралы, сондай-ақ инновациялық және жоғары тиімді бағдарламалық өнімдерді қалай жасау керектігі туралы білді.

Студенттердің сұрақтар қоюға, өз тәжірибелерімен бөлісуге және тәжірибелі маманнан құнды кеңестер алуға бірегей мүмкіндігі болды.

‎ ‎ ‎ ‎ ‎

⠀⠀

Instagram post - 639.png

2022 жылғы 27 Қазанда 2017 жылғы түлек, "Thousand IT" компаниясының директоры Айболат Құлатаймен кездесу өтті.

Кездесуде Айболат Ақпараттық технологиялар және кәсіпкерлік саласындағы өз тәжірибесімен және жетістіктерімен бөлісті. Конференцияға қатысушылар саладағы қиындықтар мен табыстар туралы естігеннен кейін құнды білім алды. Айболитпен әңгімелесу кездесуге қатысқан студенттер мен түлектер үшін шабыттандыратын және танымдық тәжірибе болды.

⠀‎ ‎ ‎ ‎ ‎

Instagram post - 636.png

ХАТУ-ның 15 жылдығына орай ХАТУ түлегімен кездесу өтті: "ECOSEN" компаниясының директоры Айбек Рахым өзінің табыс тарихын студенттермен бөлісті.

ECOSEN - тұрақты болашақ үшін экологиялық таза шешімдер жасауға маманданған инновациялық компания. Айбек өзінің жетістікке жету жолы туралы МИИТ-те оқудан бастап айтты, онда ол тек техникалық дағдыларды ғана емес, сонымен қатар көшбасшылық пен кәсіпкерліктің маңызды дағдыларын алды.

ECOSAN экологиялық жағдайды жақсартуға бағытталған жобаларда белсенді жұмыс істейді және Айбек ХАТУ студенттері мен жас мамандарды өз миссиясына қосылуға шақырды.

Біз түлектерімізді мақтан тұтамыз және оларға қоғамның дамуына қосқан үлесі үшін алғыс айтамыз. Айбектің тарихы бәрімізге Шабыт болсын!

‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎

‎ ‎

Instagram post - 1167.png

ХАТУ-ның 15 жылдығына орай 2024 жылғы 12 наурызда бақсы Өтемұратовпен, Google-дағы Senior Software Engineer-мен және ХАТУ-ның 2013 жылғы мақтаныш түлегімен кездесу өтті! 🌟

Бұл ХАТУ студенттері тәжірибелі әзірлеушімен кездесуге және оның Google-дағы мансаптық жолы туралы естуге мүмкіндік алған ерекше оқиға болды. Біз даму және IT саласындағы көптеген қызықты тақырыптарды талқыладық, тәжірибемізбен бөлістік және сала мамандарымен жаңа байланыстар орнаттық. 🤝

Аман арқасында біз IT әлеміндегі соңғы трендтер мен инновациялар туралы білдік, бұл бізге осы қызықты саладағы болашағымыз үшін құнды білім мен шабыт берді. 🚀

Instagram post - 1168 (1).png

Медиакоммуникациялар және Қазақстан тарихы кафедрасы «Медиа бағдарламалар: Оқу. Даму. Өсу» тақырынба кездесуді «Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті» АҚ мерейтойына орай өткізілді. Іс-шара сәтті өтті және цифрлық журналистика әлемі, Медиадағы цифрлық стратегиялар, заманауи журналистің кәсіби шеберлігі туралы көптеген пайдалы ақпарат әкелді.

Назира Қасымбекке қызықты және мазмұнды шеберлік сабағы үшін ерекше алғысымызды білдіреміз. Оның медиа саласындағы білімі мен тәжірибесі қатысушыларға заманауи технологиялардың ақпараттық кеңістік пен заманауи адамдардың ойлауына қалай әсер ететінін жақсы түсінуге көмектесті.

МиҚТ кафедрасы мен «ХАТУ» АҚ IT, цифрлық журналистика және цифрлық экономика саласындағы білім беру және мамандарды даярлау саласындағы көшбасшы болып қала береді. Біз студенттермен және серіктестерімізбен білім және тәжірибе алмасуға қуаныштымыз және медиа коммуникациялар мен ақпараттық технологиялар саласында жаңа биіктерге жету үшін қызметімізді жетілдіруді жалғастырамыз.