international information

Бакалавриатқа қабылдау комиссиясы

Оқуға түсу процесі

Қазақстан Республикасының азаматтары үшін
Университетке ақылы негізде және мемлекеттік грант бойынша оқуға қабылдау азаматтардың өтініштері негізінде, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ұлттық тестілеу орталығы әзірлеген технология бойынша өткізілген Ұлттық бірыңғай тестілеу (бұдан әрі - ҰБТ) нәтижелері бойынша берілген сертификаттың тармақтарына сәйкес жүзеге асырылады.

МЕКТЕПТЕН КЕЙІН

ХАТУ-ға ақылы немесе мемлекеттік грант бойынша оқуға қабылдау өтініш негізінде Ұлттық Бірыңғай Тестілеу (ҰБТ) нәтижесі бойынша берілген сертификаттағы ұпайға сәйкес жүреді.

Қажетті құжаттар:

• 1. Жеке басын куәландыратын құжат немесе цифрлық құжаттар сервисінен электрондық құжат;
  • 2. Қабылдау туралы өтініш;
  • 3. Флюорографиясы бар №075 нысан бойынша Медициналық анықтама;
    жарамдылық мерзімі 1 жыл мөрмен, есірткі және психиспансерлердің мөрлерімен, терапевттің мөрімен < / д>
  • 4. IELTS (бар болса) немесе ағылшын тілінен тест нәтижесі (ХАТУ-да өткізіледі);
  • 5. 3×4 фотосурет (8 дана);
  • 6. Қосымшасы бар Аттестат немесе транскрипті бар білім туралы диплом;
  • 7. ҰБТ сертификаты (электрондық нұсқа);
  • 8. Мемлекеттік грант туралы Сертификат (бар болса).
  • 9. Тіркеу куәлігінің көшірмесі болған жағдайда (ұлдар үшін)
  • 10. Профилактикалық егу картасы (063/У нысаны) - баланың денсаулық паспортында орналасқан

063У нысанынан басқа барлық құжаттар PDF форматында
Толтыру platonus.iitu.edu.kz
(түпнұсқа құжаттарды сканерлеу қажет)

Ағылшын тілін білу емтиханы 1 шілде мен 25 тамыз аралығында өтеді:

АҒЫЛШЫН ТІЛІНЕН ЕМТИХАН ТАПСЫРУ БОЙЫНША НҰСҚАУЛЫҚ

АҒЫЛШЫН ТІЛІНЕН ЕМТИХАНҒА ӨТУ

КОЛЛЕДЖДЕН КЕЙІН

Қатысты мамандыққа қабылданған кезде:

Мемлекеттік грантта ХАТУ-да оқуға ниет білдіргендер міндетті түрде ҰБТ-дан өтуі тиіс. Мемлекеттік гранттарды бөлу ҰБТ нәтижелері негізінде жүргізіледі. Гранттар конкурсына кемінде 25 балл, оның ішінде ҰБТ-ның әрбір пәні бойынша кемінде 5 балл жинаған колледж түлектері жіберіледі.

ХАТУ-да ақылы негізде оқығысы келетіндер 1 шілдеден 25 тамызға дейін ХАТУ-да 2 пәннен: математика және информатикадан ішкі емтихан тапсырып, қажетті өту балын жинауы керек.

Туыстас мамандықтар келесі сілтемедегі. құжатта көрсетілген.

Қатысты емес мамандыққа қабылданған кезде:

Қажетті құжаттар:

• 2. Қабылдау туралы өтініш;
  • 3. Флюорографиясы бар №075 нысан бойынша Медициналық анықтама;
    жарамдылық мерзімі 1 жыл мөрмен, есірткі және психиспансерлердің мөрлерімен, терапевттің мөрімен< / li>
  • 4. IELTS (бар болса) немесе ағылшын тілі бойынша тест нәтижесі (ХАТУ-да өткізіледі);
  • 5. Өлшемі 3×4 (8 дана) фотосурет;
  • 6. Қосымшасы бар Аттестат немесе транскрипті бар білім туралы диплом;
  • 7. ҰБТ сертификаты (электрондық нұсқасы);
  • 8. Мемлекеттік грант туралы Сертификат (бар болса).
  • 9. Тіркеу куәлігінің көшірмесі болған жағдайда (ұлдар үшін)

063У нысанынан басқа барлық құжаттар PDF форматында
Толтыру platonus.iitu.edu.kz
(түпнұсқа құжаттарды сканерлеу қажет)