Xavier Le Torrivellec ХАТУ-да
14.02.2024

ХАТУ университетіне Франциядан қонақ келді - Ксавье Ле Торривеллек, білім беру саласындағы ынтымақтастық жөніндегі Аймақтық Атташе. Францияның Қазақстандағы елшілігі Халықаралық Ақпараттық Технологиялар Университетіне Францияның жетекші жоғары оқу орындарымен меморандум жасасу мүмкіндігімен ынтымақтастықты ұсынды.

Кездесу жемісті өтті, кездесу барысында тараптар келесі перспективалық бағыттарды талқылады:

• Қос диплом бағдарламасы: ХАТУ Францияның жетекші университеттерімен серіктес бола алады.
  • Академиялық ұтқырлық бағдарламасы: ХАТУ студенттері тәжірибе, білім және мәдениет алмасу үшін семестрге Францияның кейбір жетекші университеттеріне бара алады.
  • Француз тілі кафедрасының ашылуы: ХАТУ-да жаңа тілін үйренуге.

Франция Елшілігімен ынтымақтастық - бұл ХАТУ дамуының жаңа кезеңі, ол біздің студенттерге сапалы білім алуға және табысты халықаралық мансап құруға одан да көп мүмкіндіктер ашады.