ХАТУ-да “Kaspersky Cyberday” өтті.
13.10.2023

11 қазанда Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінде (ХАТУ) Касперский зертханасы "киберқауіпсіздік"кафедрасымен бірлесіп ұйымдастырған көрнекті Kaspersky cyberday конференциясы өтті.

Іс - шараны университет ректоры, Басқарма Төрағасы - Асқар Құсыпбекұлы Хикметов, сондай-ақ Касперский зертханасында Орталық Азия мен Моңғолия бойынша индустриялық сегменттің жетекшісі-Манас Қанатұлы Оспанов ашты. Олардың алғашқы сөздері киберқауіпсіздік әлеміне қызықты сүңгудің басталуын белгіледі.

Конференция Касперский Зертханасының штаб-пәтерінен шақырылған ақпараттық қауіпсіздік саласындағы студенттер мен сарапшылардың назарын аударды. Іс-шара қатысушыларға тек теориялық білімді ғана емес, сонымен қатар киберқауіпсіздік саласындағы практикалық тәжірибені ұсынуға бағытталған.

Касперский Зертханасының штаб-пәтерінің сарапшылары Киберқауіпсіздіктің өзекті мәселелерін, киберқауіптер мен осы саладағы перспективаларды қамтитын баяндамалар ұсынды. Конференцияға қатысушылар осы саладағы жетекші мамандармен өзекті трендтер мен проблемаларды талқылауға мүмкіндік алды.

Конференция соңында белсенді қатысушыларға білім беру ортасын байытуға және киберқауіпсіздік саласын дамытуға қосқан үлестерін атап өтіп, грамоталар мен бағалы сыйлықтар табыс етілді. Бұл іс-шара оқу процесін жоғары сапалы ақпаратпен және маңызды киберқауіпсіздік саласында практикалық тәжірибемен қамтамасыз етудегі тамаша қадам болды.

IMG_9904.jpeg

IMG_9905.jpeg