InsureTechHackaton Халық-Life және ХАТУ
24.01.2024

🔹 Кәсіби даму: бұл IT мамандықтарының студенттері үшін өздерінің кәсіби дағдыларын шыңдауға тамаша мүмкіндік. Топта жұмыс істей отырып, сіз топта өзара әрекеттесуді, біліммен бөлісуді және бірлескен шешімдер қабылдауды үйренесіз.

🔹 Желілік мүмкіндіктер: мұндай іс – шараларға қатысу-бұл дағдылар тәжірибесі ғана емес, сонымен қатар пікірлес адамдармен, сондай-ақ сала мамандарымен кездесу мүмкіндігі. Networking болашақ мансаптық мүмкіндіктерге есік ашуы мүмкін.

🔹 Сарапшыларға қол жеткізу: іс-шараға сарапшылар мен сала жетекшілері қатысуы мүмкін, бұл кәсіпқойлардан құнды кеңестер мен кері байланыс алуға бірегей мүмкіндік береді.

🔹 Soft Skills дамыту: іс-шараға қатысу көпшілік алдында сөйлеу, өз идеяларын сендіру және ұсыну сияқты маңызды дағдыларды дамытуға ықпал етеді, бұл сөзсіз кәсіби өмірде пайдалы болады.

🔹 Сертификаттар мен марапаттар: мүшелер портфолиоға тамаша қосымша болатын қатысу сертификаттарын ала алады. Үздік командалар үшін сыйлықтар мен марапаттар да мүмкін.

🔹 Эмоционалды Заряд пен шабыт: мұндай оқиғаларға қатысу көбінесе жаңа жобалар мен идеяларды шабыттандырады және мотивацияның күшті зарядын береді.

🔹 Нақты жобаларды әзірлеу: бұл тек оқуға ғана емес, сонымен қатар нақты жобалар мен шешімдерде жұмыс істей отырып, өз біліміңізді іс жүзінде қолдануға мүмкіндік.

Осы бірегей оқиғаның бір бөлігі болу және өз дағдыларыңызды шыңдау, кәсіби көкжиегіңізді кеңейту және IT саласын дамытуға үлес қосу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз!

🔹 Қашан?

27-28 қаңтар сағат 09.00-ден бастап

🔹 Қайда?

"ХАТУ" ақ, Манас көшесі 34/1

🔹Кім үшін?

IT мамандықтарының студенттері 3-5 адамнан тұрады.

Insurtechhackathon хакатонының ережелері.

Тіркеу 26 қаңтарға дейін ашық, сілтеме бойынша!