IITU ENDOWMENT

БІЗДІҢ ТҮЛЕКТЕР-БІЗДІҢ МАҚТАНЫШЫМЫЗ!

Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің түлектері!

"IITU ENDOWMENT" қорының ашылғаны туралы хабарлаймыз.

2013 жылдан бастап IITU халықаралық ақпараттық технологиялар университеті 7500-ден астам білім алушыны шығарды және біз олардың әрқайсысын мақтан тұтамыз! Біздің түлектер ірі әлемдік және отандық компанияларда, жоғары оқу орындарында, ғылыми институттарда лайықты орын алған кәсіпқойлардың жас буыны болып табылады.

ХАТУ заманауи цифрлық құралдарға ие IT технологиялар, экономика және медиа саласында жоғары білікті мамандарды шығаруды жалғастыруда, білім береді, жұмыс пен Өмір үшін көптеген құнды және пайдалы дағдылар береді, әр студенттің кәсіби және жеке дамуын ілгерілету үшін жағдай жасайды.

Біз Қазақстанның зияткерлік элитасын дайындап жатырмыз!

"IITU ENDOWMENT"-ке үлес қоса отырып, сіз әлемдік деңгейдегі университет ретінде алма-Матерді қалыптастырудағы драйверлердің бірі боласыз!

Банктің атауы: Қазақстан Халық Банкі

Шот нөмірі: KZ32601A861023086391