IEEE 4th International Conference on Smart Information Systems and Technologies
20.05.2024

ХАТУ 2024 жылғы 15-17 мамыр аралығында Астанадағы Astana IT University алаңында өткен IEEE 4th International Conference on Smart Information Systems and Technologies (SIST 2024) конференциясының тең ұйымдастырушысы болды.

Бұл іс-шара әлемнің әр түкпірінен келген ғалымдар, бизнесмендер, зерттеушілер, мамандар мен студенттер арасында білім мен тәжірибе алмасудың маңызды алаңына айналды.

ХАТУ басқарған "IT in education and research" секциясы аясында 25 баяндама ұсынылды, оның ішінде 14 жергілікті және 6 шетелдік жұмыс, сондай-ақ Украина, АҚШ, Үндістан, Германия және Польшадағы әріптестерімен серіктестікте орындалған 5 бірлескен баяндама.

Барлық қатысушылар мен серіктестерге IT-білім мен ғылымды дамытуға белсенді қатысқаны және қосқан үлесі үшін алғыс айтамыз.