Beam.kz - армандаған жұмысты тап!
23.11.2023

Құрметті ХАТУ студенттері мен түлектері! Біз жұмыс пен тағылымдамадан өту қиын және уақытты қажет ететін процесс болуы мүмкін екенін түсінеміз. Сондықтан біз сізге BEAM.KZ - табысты мансапқа жету жолын жеңілдету үшін арнайы жасалған отандық платформаны ұсынамыз!

ХАТУ студенттері үшін BEAM.KZ қолданудың артықшылықтары өте маңызды:

• Бірінші курстан бастап мансапты жоспарлау: платформада сіз өзіңіздің қызығушылықтарыңыз бен оқу жетістіктеріңізге негізделген мансапты жоспарлай отырып, оқуға түскеннен бастап кәсіби жолыңызды құра бастай аласыз.
  • Тағылымдамалар мен тәжірибелерді жылдам іздеу: BEAMKZ тағылымдамалар мен тәжірибелерді табудың ыңғайлы құралын және уақытты тиімді пайдалану үшін оларды оқумен біріктіру мүмкіндігін ұсынады.
  • Тиімді түйіндемені әзірлеу: арнайы құрал Сізге бірегей дағдыларыңыз бен жетістіктеріңізді жақсы көрсететін түйіндеме жасауға көмектеседі, бұл сізді әлеуетті жұмыс берушілер үшін тартымды етеді.
  • Ұсынылған жұмыс берушілерді іздеу: BEAMKZ ұсынылған жұмыс берушілерді табуға және олармен байланысуға мүмкіндік береді, бұл сіздің сәтті жұмысқа орналасу мүмкіндігіңізді едәуір арттыра алады.

Уақытты жоғалтпаңыз-түйіндемеңізді дәл қазір BEAM.KZ платформасында тіркеңіз және кәсіби өсу әлеміне сенімді қадамыңызды бастаңыз! Сіздің мансабыңыз сізді күтеді және біз сізге оны құруға көмектесуге дайынбыз. Сәттілік!