AUEN BIRTHDAY
04.12.2023

29 қарашада ХАТУ-да Auen IITU студенттер ұйымының 7 жылдығына орай Auen Birthday іс-шарасы өтті. Концерт Shadows би ұйымының қойылымымен ашылды, сонымен қатар SDU Music Club қонақтары ретінде шақырылды. Іс-шарада мереке мен көңіл көтерудің керемет атмосферасы болды. Кеш Shadows би ұйымының көрермендерді өзінің кәсібилігі мен энергиясымен қуантқан қызықты қойылымынан басталды.

Сондай-ақ, көрермендер музыкалық нөмірлері іс-шараға ерекше сүйкімділік қосқан SDU Music Club қонақтарына таң қалды. Музыканттар әр түрлі репертуарды ұсынды, мерекенің ерекше атмосферасын құрды және барлық қатысушылардың эмоционалды көңіл-күйін сақтады.

Музыкалық және би қойылымдарынан басқа, іс-шара бағдарламасында байқаулар, викториналар және басқа да қызықты іс-шаралар өткізілді, бұл кешті одан да есте қаларлық етті. Auen Birthday мүшелері мен қонақтары шығармашылық қойылымдарды ғана емес, сонымен қатар студенттер қауымдастығындағы достық пен ынтымақтастықты нығайта отырып, жағымды қарым-қатынасты тамашалай алды.

Іс-шара студенттік бастамалардың, мәдени алмасудың және оқу ортасындағы маңызды оқиғаларды атап өтудің маңыздылығын атап өтіп, ұмытылмас әсер мен естеліктер қалдырды. Auen IITU әр іс-шараны ерекше және ерекше ете отырып, өз мүшелерін қуантуды және студенттердің ынтымақтастық рухын сақтауды жалғастыруда.

IMG_0867.jpeg