ACG SL 2023
09.12.2023

9 желтоқсан күні ХАТУ акт залында iPlay ESports-пен бірлесіп ұйымдастырылған Қазақстанның Студенттік Киберспорт Лигасының қызықты финалы өтті. Бұл іс-шарада қазақстандық университеттердің ең мықты киберспортшылары турнир аренасында бетпе-бет кездесті.

ACG Students League оқиғасы ойындар тек ойын-сауық емес, сонымен қатар стратегиялық ойлауды, командалық жұмысты және көшбасшылық дағдыларды көрсету мүмкіндігі екенін көрсетті.

ХАТУ студенттік киберспортты дамытуды белсенді қолдайды, онда біздің студенттер жеңіске деген ерік-жігерін көрсетеді. Ұйымдастырушыларға іс-шара үшін алғыс айтамыз!

Финал қорытындысы:

FC24: Алишер Муканали AITU 2: 0 Ердаулет Амангерей Satbayev University

Dota 2: «Katharsis» IITU 2:0 KBTU «Egoist»

CS2: «4422» IITU 0:2 AITU «Cube Cyber»

Бұл қызықты финал Қазақстанда киберспорт өзінің танымалдылығының шыңында тұрғанын растады. Іс-шара студенттерді ғана емес, сонымен қатар эпикалық жекпе-жектерді көру үшін электронды шайқас әуесқойларын біріктірді. Спортшылар ойындарда ерекше шеберліктерін көрсетіп қана қоймай, Стратегиялық ойлауын да көрсетіп, бұл оқиғаны Қазақстанның Киберспорт қауымдастығы үшін маңызды етті. Жеңімпаздарды құттықтаймыз және барлық қатысушыларға елдегі киберспорттың даму тарихында жарқын із қалдыратын қызықты кибермерекесі үшін алғыс айтамыз.

IMG_1046.jpeg

IMG_1047.jpeg