Хикметов Асқар Құсыпбекұлы, туған күніңізбен!

Құрметті Асқар Құсыпбекұлы!

Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің барлық ұжымы атынан Сізді туған күніңізбен құттықтаймыз! Біз Сізге біздің университетті басқарғаныңыз және оның дамуына барлық жағдай жасағаныңыз үшін ризашылығымызды білдіргіміз келеді.

Сіздің жұмысыңыз, міндеттемеңіз және шабытыңыз біздің университетке елімізде және әлемде үздіктер қатарында қалуға мүмкіндік береді. Сіздің басқаруыңыз бен көшбасшылығыңыз бізді үлкен жетістіктерге жетуге шабыттандырады және біз сіздің үздіксіз жұмысыңыз бен ортақ мақсаттарымызға жетудегі табандылығыңыз үшін ризамыз.

Сізге зор денсаулық, өмірде қуаныш пен бақыт тілейміз. Әр күн біздің жұмысымызда даму мен табысқа жету үшін жаңа мүмкіндіктер әкелсін. Біз сіздің басшылығыңызбен жұмыс істегенімізді мақтан тұтамыз және сіздің барлық батыл идеяларыңыз бен бастамаларыңызды бірлесіп жүзеге асыруға дайынбыз.

Ізгі тілектермен,

Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің ұжымы.