18.04.2024

2024 жылдың 11 сәуірінде біздің университетте "Халықаралық журналистика және интернет-қауіпсіздік: Цифрлық кеңістіктің сын-қатерлері" тақырыбында халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.

Конференция профессорларды, оқытушыларды, ғалымдарды, магистранттарды, студенттерді және БАҚ өкілдерін жинады. Конференция жұмысының негізгі бағыттарына геосаяси медиадискурстағы халықаралық журналистика, цифрлық ортадағы ақпараттық соғыстар және жаңалықтар көзі ретінде әлеуметтік желілер кірді.

Интернет-қауіпсіздік және ақпараттық терроризмге қарсы іс-қимыл саласындағы БАҚ-ты дамытудың өзекті мәселелерін талқылауға белсенді қатысқаны және қосқан үлесі үшін барлық қатысушыларға алғыс айтамыз.