ХАТУ QS Stars рейтингінде 3 жұлдызға ие болды!
16.02.2024

Біз 2023 жылы QS University Rankings for Asia-ға алғаш рет кіргенімізді және 2024 жылы QS Stars рейтингінде 3 жұлдыз алғанымызды хабарлауға қуаныштымыз. Бір жыл бұрын халықаралық рейтингте дебют жасағанымызды ескерсек, бұл біз үшін маңызды қадам. QS Stars университеттерді 11 критерий бойынша бағалайды, соның ішінде оқу сапасы, түлектерді жұмысқа орналастыру және инновация.

QS-те ұсынылған Қазақстанның 34 университетінің тек 14-і ғана жұлдызға ие және біз олардың қатарында болғанымызды мақтан тұтамыз. Бұл ұлттық және халықаралық деңгейде IT-білім беру саласындағы біздің мықты ұстанымымызды растайды.

Барлық студенттерге, оқытушыларға және қызметкерлерге осы нәтижеге қол жеткізуге қосқан үлестері үшін алғыс айтамыз. Алда әлі көп жұмыс бар, бірақ біз өз көрсеткіштерімізді жақсартуға және беделімізді арттыруға дұрыс жолдамыз.