"Java және Python бойынша бірегей мастер-класс: Ерлан Қарабалиевтің тәжірибесі мен білімі"
19.12.2023

Кәсіби бағдарламашылар мен IT-сала студенттері 6 жылдан астам тәжірибесі бар тәжірибелі Java әзірлеушісі, көрнекті маман Еран Қарабалиевтен оқуға ерекше мүмкіндік алады. ХАТУ АҚ мекемесінің бастамасымен ұйымдастырылған Мастер-класс екі негізгі бағдарламалау тілі - Java және Python арқылы бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеуге бірегей көзқарас ұсынады.

Тәжірибе және білім

Ерлан Қарабалиев-KBTU, IITU, SDU сияқты елдің жетекші университеттерінде аға оқытушы. Ол шеберлік сыныбына Kaspi bank, Jusan bank, BCC bank сияқты Қазақстанның негізгі банктерінде өзінің мол жұмыс тәжірибесін әкеледі. Мүшелер оның Java және Python туралы терең білімі мен практикалық кеңестеріне қол жеткізе алады, сонымен қатар банк саласындағы жұмыс туралы инсайдерлік ақпаратты біледі.

Не күту керек?

Мастер-класс қатысушылары:

• Сала маманының Java және Python туралы терең білімі;
  • Банк саласындағы жұмыс туралы инсайдерлік ақпарат;
  • Дамудағы табысты мансаптық өсудің құпиялары.

Іс-шара туралы мәліметтер

📆 Күні: 20 желтоқсан 12:00 📍 Орны: акт залы, Манас 34/1

Тіркелу: қатысу тегін, бірақ тіркелу қажет: Тіркелу сілтемесі

Байланыс ақпарат

Қосымша ақпарат алу үшін электрондық поштаға хабарласыңыз: abdenbayeva@iitu.edu.kz

Бұл өз білімімен бөлісуге және бағдарламалау әлемінде өз әлеуетіңізді ашуға көмектесуге дайын тәжірибелі маманмен кездесуге және үйренуге бірегей мүмкіндік. Қазір тіркеліп, инновациялық қоғамдастықтың бір бөлігі болыңыз!