ХАТУ студенттері - KAZAKHSTAN NATIONAL EXPO жүлдегерлері!
30.04.2024

Біздің талантты студенттер Астанадағы Enactus National Expo Early Stage-де 2-ші орынға ие болып, ұлттық деңгейде үздік жетістіктерін көрсетті!

Enactus IITU командасы кәсіпкерлік және тұрақты даму арқылы халықтың өмір сүру деңгейін жақсартуға бағытталған инновациялық жобаларын ұсынған 25 студентті қамтыды.

Осындай жобалардың бірі TrusTTravel болды - геймификация элементтері бар туристік квесттерді, гидтерді және турларды ұсынатын Қазақстан бойынша саяхатшылар үшін бірегей платформа. Негізін Қалаушы - Алихан Тулеубаев.

Сондай-ақ, TestKenes, ҰБТ-ға дайындыққа талапкерлерді қолдау үшін құрылған платформа ерекшеленеді. Жеке көзқарас пен оқу материалдарын біріктіру арқылы студенттер өз нәтижелерін тиімді жақсарта алады. Негізін Қалаушы: Бақытжан Абылай.

Жобаларға қатысатын барлық студенттер мен оқытушыларды құттықтаймыз! Сіздердің еңбектеріңіз бен инновацияларыңыз бәрімізді шабыттандырады!