ХАТУ студенттері Дүниежүзілік жастар фестивалінде

ДЖФ - Ресейде 1-7 наурыз аралығында өткен халықаралық жастар фестивалі.

Дина Болатова мен Зере Нарбекова, "Бизнес-журналистика, SMM&PR" білім беру бағдарламасының 3-курс студенттері жылдың ең ауқымды жастар іс-шарасына қатысты.

ТМД елдерінің 32000 студентінің ішінен олар бизнес, медиа, халықаралық ынтымақтастық, мәдениет, ғылым, білім, еріктілік, қайырымдылық және спорт саласындағы 20000 жас көшбасшыларды жинаған фестивальге қатысу үшін таңдалды.

Бұл фестиваль Дина мен Зереге ұмытылмас тәжірибе сыйлады. Олар әлемнің түкпір-түкпірінен келген жас көшбасшылармен пікір алмасып қана қоймай, сонымен қатар әртүрлі салалардағы жетекші сарапшылардың шеберлік сыныптары мен дәрістеріне қатысты.

Фестивальде ХАТУ студенттері өздерінің кәсіби көкжиектерін кеңейтті, жаңа адамдармен танысты және ең бастысы, өздерін жас инноваторлардың әлемдік қауымдастығының бір бөлігі ретінде сезінді.