ХАТУ СТУДЕНТІ - ШАХМАТТАН ӘЛЕМ ЧЕМПИОНЫ!

ХАТУ СТУДЕНТІ - ШАХМАТТАН ӘЛЕМ ЧЕМПИОНЫ!

Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің (ХАТУ)" Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі " 1 курс студенті Ксения Балабаева блицте 20 жасқа дейінгі қыздар арасында шахматтан әлем чемпионы атанды!

14-15 қазан аралығында Италияның Пула қаласында өткен әлем чемпионаты Ксенияның көрнекті спорттық жетістіктерін анықтады. Оның блицтегі алтыны мен рапидтегі күмісі-Ксенияның еңбегі, адалдығы мен таланты әсерлі нәтижелерге әкелгенінің айқын дәлелі.

Ксенияны лайықты жеңісімен ғана емес, сонымен қатар біздің университеттің спорттық жетістіктеріне қосқан зор үлесімен құттықтаймыз. Оның мысалы біздің студенттеріміз оқу міндеттерін сәтті орындап қана қоймай, спортта үлкен биіктерге жететінін атап өтіп, бәрімізге Шабыт болады.

Ксенияға ең жылы құттықтауларымызды білдірейік! Оған алдағы турнирлерде одан әрі табыс, жаңа шыңдар мен сәттілік тілейміз. Бұл жеңіс оның керемет спорттық мансабының бастамасы болсын және оның күш-жігері әрқашан марапатталады!