Күміс университет: Цифрлы әлемді бірге меңгерейік
Күміс университет: Цифрлы әлемді бірге меңгерейік

Қазіргі заманда, технологиялар күнделікті өмірде маңызды рөл атқаратын уақытта, барлық жастағы адамдар соңғы жаңалықтарды біліп, заманауи құрылғыларды пайдалануды үйренуге тырысады. Дәл осы мақсатта "Күміс университет" атты бірегей бағдарлама құрылды, ол адамдарды қазіргі заманғы өмірге сәтті бейімдеуге, олардың өзін-өзі білім алуына және өзін-өзі жетілдіруіне бағытталған.

Біз үш жыл қатарынан күміс жасындағы тыңдаушыларды қабылдап отырғанымызды мақтан тұтамыз, осы уақыт ішінде 170-тен астам адам оқып, жаңа технологиялар мен мүмкіндіктерді меңгерді. Бағдарламаның негізгі курстарының бірі – "Смартфонмен дос бол!". ХАТУ-да біздің тыңдаушылар смартфондар мен Яндекс, Kaspi.Kz, ONAY, WhatsApp және eGov сияқты танымал қосымшаларды пайдалану дағдыларын үйренген сабақтар өтті.

Курс барысында қатысушылар осы қосымшалардың барлық функционалдық мүмкіндіктерін пайдалануды үйренді және күн сайын қызықты сұрақтарды талқылады. Курстың соңына қарай бағдарлама өте мазмұнды және жемісті болды, ал біздің тыңдаушыларымыз заманауи технологияларды сенімді пайдаланушыларға айналды.

Биыл бағдарлама жаңа тренингпен толықты – "Күміс жас үшін мобилография". Бұл тренинг біздің тыңдаушыларымызға смартфон көмегімен сапалы фотосуреттер мен бейнелер жасауды үйренуге көмектесуге бағытталған. Қатысушылар өмірлеріндегі маңызды сәттерді жоғары деңгейде түсіруге көмектесетін әртүрлі әдістер мен тәсілдер туралы білді.

Күміс университет күміс жасындағы адамдар арасында цифрлық сауаттылықты арттыру миссиясын жалғастыруда. Біз цифрлық сауаттылық барлығына қолжетімді болады деп сенеміз! Әр адамның осы жасында цифрлық әлемде өзін сенімді сезінуі үшін жұмыс істеп жатырмыз.

Біздің курстар жаңа технологияларды меңгеруге көмектесіп қана қоймай, тыңдаушыларымыздың әлеуметтік байланыстарын дамытуға, өзіне деген сенімділікті арттыруға және олардың тәуелсіздігін арттыруға ықпал етеді. Өйткені, қазіргі заманғы технологияларды білу және пайдалану мүмкіндіктер мен көкжиектерді ашады.