"Халықаралық ақпараттық технологиялар университетін институционалдық ре-аккредиттеу" тақырыбындағы семинар
19.01.2024

"ХАТУ" АҚ-да "Халықаралық ақпараттық технологиялар университетін институционалдық ре-аккредиттеу" тақырыбында семинар өтті.

2019 жылдан бастап біздің университетке ASIIN халықаралық ұйымы ресми түрде халықаралық университет мәртебесін берді. Бұл аккредиттеу мерзімі 2023 жылдың қыркүйегінде аяқталады, осыған байланысты дайындықты кейінге қалдыра отырып, қайта аккредиттеу сұралды.

Іс-шараға ПОҚ, кафедра меңгерушілері және университет қызметкерлері қатысты.

Конференцияда талқыланған негізгі тақырыптар:

• Институционалдық аккредиттеу - анықтамасы, мақсаттары.
  • ХАТУ стратегиялық құжаттары
  • Сараптамалық бағалау параметрлері;
  • Білім беру бағдарламаларының әдіснамалық негіздері
  • Оқытушылардың рөлі.

Аккредиттеудің өзі 2024 жылғы 29 ақпан мен 1 наурыз аралығында өтеді.

Тексеруді алты сарапшы, сондай-ақ ASIIN директоры - доктор Ирлинг Вассер (Dr. Irling Wasser). Сондай-ақ, комиссия құрамына салыстырмалы талдау жасау және жоғары оқу орнын жалпы бағалау үшін өткен құрамнан бір сарапшы кіретіні белгілі.