"IoT негізіндегі интеллектуалды мобильді жүйелер" (IMSIoT24) воркшопы
27.03.2024

Біз сізге 2024 жылдың 5-7 тамызында Хантингтон, Вирджиния, АҚШ-тағы Маршалл университетінде мобильді жүйелер және барлық жерде есептеулер бойынша 21-ші халықаралық конференция аясында өтетін "IoT негізіндегі интеллектуалды мобильді жүйелер" (IMSIoT24) семинары туралы хабарлауға қуаныштымыз. Біз сізді ғылыми еңбектеріңізді таныстыруға және осы қарқынды дамып келе жатқан саланы дамытуға бағытталған ұжымдық күш-жігерімізге қосылуға шақырамыз.

Семинар төрағалары - AITU ғылыми жұмыс және инновациялар жөніндегі проректор Андрей Белощицкий, IITU ғылыми және зерттеу қызметі қызметі жөніндегі проректор - Екатерина Колесникова, IITU жаһандық серіктестік және қосымша білім беру жөніндегі проректор - Евгения Дайнеко.

Семинардың мақсаты - Заттар интернеті (IoT) технологиясы саласындағы соңғы жетістіктерді және оны интеллектуалды мобильді жүйелерде қолдануды талқылауға және зерттеуге ықпал ету.

Біз әсіресе келесі бағыттар бойынша материалдарға қызығушылық танытамыз, бірақ олармен шектелмейміз:

IoT және ақылды мобильді жүйелер саласындағы дамып келе жатқан технологиялар

IoT интеллектуалды мобильді жүйелерге интеграциясы

IoT және ақылды мобильді жүйелердегі бұлтты және шекаралық есептеулер

IoT және ақылды мобильді жүйелердегі деректерді басқару

IoT және ақылды мобильді жүйелерде сақтау шешімдері

IoT және ақылды мобильді жүйелер үшін нақты уақыттағы деректерді талдау және болжамды талдау

IoT және ақылды мобильді жүйелердегі Машиналық оқыту

IoT және ақылды мобильді жүйелерге арналған шекаралық жасанды интеллект

IoT және ақылды мобильді жүйелерді масштабтау мәселелері

IoT және ақылды мобильді жүйелердегі энергия тиімділігі

Нақты әлемде ақылды мобильді жүйелерді іске асыру

IoT және ақылды қалалардағы ақылды мобильді жүйелер, өнеркәсіп 4.0, Агротехнология

IoT және ақылды мобильді жүйелер үшін үлкен деректер

5g-дің IoT және ақылды мобильді жүйелерге әсері

IoT және ақылды мобильді жүйелердегі шекаралық есептеулерді дамыту

IoT және ақылды мобильді жүйелерге блокчейн интеграциясы

IoT және ақылды мобильді жүйелердегі кванттық есептеулердің рөлі

Авторлар қазіргі уақытта басқа жерлерде қарастырылмаған түпнұсқа, жарияланбаған ғылыми жұмыстарды ұсына алады. Мақаланың толық көлемі 6-8 беттен тұруы керек, оның ішінде барлық суреттер, кестелер мен сілтемелер бар. Барлық ұсынылған материалдар рецензиялау процедурасынан өтеді және қабылданған жұмыстар Procedia Computer Science сериясында ашық түрде жарияланады.

Өз жұмысыңызды https://iotmobilesystems.astanait.edu.kz/ семинар сайты арқылы немесе тікелей EasyChair https://easychair.org/conferences/?conf=imsiot24 конференц-платформасы арқылы жіберуіңізді сұраймыз .

Өтініш берудің соңғы мерзімі - 2024 жылдың 11 ақпаны.

Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің үздік алты авторы конференцияға жеке қатысу үшін барлық байланысты шығындарды өтей отырып, жол жүру гранттарын алады.

Біз сіздің құнды материалдарыңызды асыға күтеміз!