Профессор Хюсейн Гурулер ХАТУ-да
27.03.2024

Біздің университетімізде Mugla Sıtkı Kocman университетінің профессоры Хюсейн Гурулермен кездесу өтті.

Аралас шындық және компьютерлік модельдеу зертханаларымен, сондай-ақ Жаһандық серіктестік жөніндегі проректор Дайнеко Евгения Александровнамен бірге профессор әртүрлі бағыттағы ғалымдар арасындағы ынтымақтастықтың маңыздылығын талқылады.

Кездесуде профессор Гурулер виртуалды шындық пен жасанды интеллекттің бірігуі туралы өзінің көзқарасымен бөлісті, сонымен қатар медициналық қосымшалар мен білім беру бағдарламаларынан бастап цифрлық егіздерді құруға дейінгі ынтымақтастықтың әлеуетті бағыттары талқыланды.

Профессор Гурулер қазіргі әлемде виртуалды шындық пен жасанды интеллекттің техникалық аспектілерін дамытып қана қоймай, олардың адам психологиясы мен әлеуметтік өзара әрекеттесуіне әсерін түсіну маңызды екенін атап өтті.

WhatsApp Image 2024-03-27 at 09.16.02.jpeg