Су тасқынынан зардап шеккендерге көмек жинау пункті ашылды
10.04.2024

Елдің бірқатар аймақтары жаппай су тасқынынан қатты зардап шекті, көптеген елді мекендер су астында қалды. Табиғи элемент мыңдаған отандастардың отбасыларына үлкен зиян келтірді, олар баспанасынан айырылып, қиын жағдайға тап болды. Мемлекет пен қарапайым азаматтар зардап шеккендерге жан-жақты көмек көрсетеді. IITU ұжымы осы игі іске қосылып, "Біз біргеміз" ұранына сүйене отырып, өз үлесін қосуда.

Университеттің бас ғимаратында гуманитарлық көмек жинау пункті (1 қабат, №103 кабинет) ашылды, ол кейін су тасқынынан зардап шеккен өңірлерге жеткізу үшін берілетін болады. Қазіргі уақытта сабын-жуғыш заттар, тұрмыстық құралдар (күректер), сөмкелер мен қолғаптар, төсек-орын жабдықтары, көрпелер мен жамылғылар, гигиена құралдары, тез бұзылмайтын өнімдер (консервілер, герметикалық қаптамадағы жарма және т.б.), термостар, шамдар, пауэрбанктер және т. б. қажет. Сондай-ақ, тілек білдірушілер қаржыны ресми көмек қорларына аудару арқылы ерікті түрде қаржылық қолдау көрсете алады немесе бос уақытында университеттің еріктілер тобының жұмысына қатыса алады.

Гуманитарлық көмек көрсету мәселелері бойынша: 1 қабаттағы залдағы волонтерлік пост, №104 кабинет (ЖСБ), WhatsApp +77073728154 (тек хабарламалар) хабарласуға болады.