ҚБТУ жатақханасы ХАТУ студенттеріне есігін ашады
20.07.2024

ХАТУ мен ҚБТУ арасындағы келісім аясында ХАТУ студенттері жаңа оқу жылында Алматы қаласы, Ислам Каримов көшесі, 70 мекенжайында орналасқан "KBTU JASTAR CITY" жатақханасының 3-4 жергілікті бөлмесінде тұруға мүмкіндік алатынын хабарлауға қуаныштымыз.

"KBTU JASTAR CITY" заманауи жатақханасы-өзінің қорғалатын аумағы, спорт кешені, асхана, кітапхана бар студенттік қалашық.

Жайлы жатақхананың қонақ бөлмелері жеке душ, жуынатын бөлме, жалпы ас үй, study room, лифтілер және басқа да ыңғайлылықтармен жабдықталған.

Тұру шарттары:

Төлем бірден семестрде (5,5 ай үшін) жүзеге асырылады.

Төсек-орын құны айына 50.000-55.000 тг құрайды.

Жатақханадағы орындарды брондау тамыздың бірінші жартысында басталады.

Студенттерге орындарды брондау және онлайн төлем үшін онлайн платформаға кіру мүмкіндігі беріледі.

ҚБТУ жатақханасына орналасуға қатысты барлық мәселелер бойынша үйлестірушіге хабарласыңыз: Меруерт Батай, Тел.: +7 747 305 4939, эл.р: m.batay@iitu.edu.kz