"Компьютерлік технологиялар және киберқауіпсіздік" факультетінің білім алушылары студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының республикалық конкурсының II кезеңінің жеңімпаздары атанды
07.06.2024

Astana IT University "Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету" бөлімі бойынша студенттер мен магистранттардың ғылыми-зерттеу жұмыстарының (СҒЗЖ және СҒЗЖ) республикалық конкурсының II кезеңінің конкурстық комиссиясы отырысының қорытындысы:

II дәрежелі Диплом - Бхат Фардин, "Компьютерлік технологиялар және киберқауіпсіздік" факультетінің магистранты.

Ғылыми жұмыстың тақырыбы: "Компьютерлерді сынау және жүктемелік тестілеу әдістемесін бағдарламалық іске асыру"

Ғылыми жетекшісі: техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор Сеилова Нургуль Абадуллаевна.

Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің базасында "Радиотехника, электроника және телекоммуникация" білім беру бағдарламасы бойынша СҒЗЖ республикалық конкурсының II кезеңін өткізу қорытындылары.

III дәрежелі Диплом - Нургелдина Айханым және Рахатова Аяжан.

Ғылыми жұмыстың тақырыбы: "Радио сәулеленудің жердегі көздерінің координаттарын анықтау әдістерін әзірлеу және олардың виртуалды моделін құру".

Ғылыми жетекшісі: "Радиотехника, электроника және телекоммуникация" кафедрасының сениор-лекторы Қожахметова Бағдат Абдурашидовна.

Студенттерімізді табысты нәтижелерімен құттықтаймыз және болашақта табыс тілейміз!