ХАТУ Родес колледжімен ынтымақтастықтың басталуы
19.03.2024

"Цифрлық журналистика" және "Халықаралық журналистика және интернет қауіпсіздігі" мамандықтарының студенттері үшін енді АҚШ-тың ең үздік жоғары оқу орындарының бірі - Родес колледжінде семестр бойы оқуға мүмкіндік ашылды.

Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті ақпарат және мәдениет Министрлігімен, Родес колледжімен (АҚШ) және А.Мицкевич университетімен (Польша) бірлесе отырып, Қазақстанның қазіргі журналистері үшін "Әлеуметтік медианы талдау: контент қауіпсіздігі мәселелері" тақырыбында бірегей 72-сағаттық семинар өткізді.

Спикерлер, медиакоммуникациялар саласындағы әлемдік сарапшылар - Никос Захариадиус пен Бартош Хордецки, сондай-ақ профессорлар Тунгатарова Ләззат пен Мұқан Сәкен әлеуметтік желілердегі айла-шарғы жасау технологиялары, жаңа үрдістер мен заңнамалар туралы білімдерімен бөлісті.

Әлеуметтік желілердегі қауіпсіздік тақырыптарын, бұқаралық ақпарат құралдары арқылы сананы айла-шарғы жасауды және ЕО-ның интернетті реттеу жөніндегі жаңа заңдарын қамтыды. Студенттер үшін ғана емес, сала мамандары үшін де танымдық ақпарат!