ХАТУ - ALMA CUP 2023 чемпионы!

ХАТУ - ALMA CUP 2023 чемпионы!

Alma Cup 2023 турниріндегі біздің керемет табысымыз туралы мақтанышпен және қуанышпен хабарлаймыз! Екі күндік қарқынды жарыста біздің баскетболшылар керемет ойын көрсетіп қана қоймай, бізді бірінші орынға шығарған команданың шынайы рухын көрсетті.

Біздің студент-спортшылар 14 университеттің 16 командасымен, соның ішінде ҚазАСТ, Тұран және ҚазҰУ сияқты мықты қарсыластарымен шайқасты. Ұйымшылдық, командада жұмыс істей білу және керемет спорттық дағдылар бізге барлық қиындықтарды жеңіп, Alma Cup 2023 чемпионы болуға мүмкіндік берді!

Бұл жеңіс біздің баскетболшылардың қажырлы еңбегінің ғана емес, сонымен қатар жаттықтырушылар құрамының жоғары кәсіби дайындығының нәтижесі. Біз осы турнирге дайындалуға өз күштері мен құмарлықтарын салғандардың барлығына алғыс айтамыз.

Біздің команданы осы тарихи табыспен құттықтаймыз! Бұл жетістік тек спорттық қасиеттердің ғана емес, сонымен қатар ХАТУ - университеттің рухының көрінісі болып табылады, мұнда кемелдікке ұмтылу, ұжымдық рух және өзара қолдау қозғаушы күшке айналады.

Біздің баскетбол командасына одан әрі жеңістер мен батырлық қойылымдар тілейміз! Alma Cup 2023 турнирінде біздің университеттің жетістігіне қосқан үлесіңіз үшін баршаңызға рахмет!