ХАТУ - ALMA CUP 2023 чемпионы!
16.11.2023

2023 жылғы ALMA CUP турнирінде ХАТУ-ның жеңісі туралы керемет жаңалықтар! Бұл жеңіс тек команда үшін ғана емес, бүкіл университет қауымдастығы үшін маңызды жетістік болып табылады. Киберспорт белсенді студенттік өмірдің ажырамас бөлігіне айналуда және мұндай жеңістер ХАТУ-ның көрнекті спорттық және ұйымдастырушылық қасиеттерін көрсетеді.

Жарыс барысында ХАТУ командасы Counter-Strike 2-де керемет дағдыларды ғана емес, сонымен қатар тамаша командалық жұмысты, тактикалық ойлауды және стратегиялық жоспарлауды да көрсетті. Финалда ҚБТУ сияқты қарсыласты жеңу біздің спортшыларымыздың дайындығы мен тәжірибесінің жоғары деңгейін көрсетеді.

Бұл жеңіс-команда мүшелерінің, жаттықтырушылардың және ХАТУ-ның бүкіл эспорт қауымдастығының қажырлы еңбегінің, адалдығы мен адалдығының нәтижесі. Ол сондай-ақ университет талантты ойыншыларды дамытуды жалғастырып, оларға ұлттық және, мүмкін, тіпті әлемдік деңгейде керемет нәтижелерге қол жеткізуге мүмкіндік беретіндігін көрсетеді.

ХАТУ -. осы керемет жетістігімен құттықтаймыз, біздің спортшыларымызды шын жүректен мақтан тұтамыз және команданы дайындауға және қолдауға күш салғандардың барлығына алғыс білдіреміз. Бұл жеңіс болашақ турнирлердің шабытына айналсын және университеттегі эспортқа көбірек назар аударсын!

d38f0ec0-7b77-409e-9717-1bc70cef920b.jpeg