ХАТУ - жылдам және найзағайлы шахматтан ҚР чемпионатының жүлдегері!

ХАТУ - жылдам және найзағайлы шахматтан ҚР чемпионатының жүлдегері!

Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің (ХАТУ) студенттері жылдам және Найзағайлы шахматтан 2023 жылғы Қазақстан Республикасының чемпионатында алтынмен жарқырап тұрғанын мақтанышпен хабарлаймыз! 18-20 қазан аралығында Қарағанды қаласы таңғажайып турнирдің куәсі болды, онда біздің төрт жарқын өкіліміз шахмат күресінде табысқа жетті.

🌟 ХАТУ алтын жүлдегері:

- 🥇Мезенцев Иван

- 🥇Асқаров Бақтияр

- 🥇Рахимжан Ален

- 🥇Балабаева Ксения

Бұл жас ақыл-ойлар өздерінің университеттерін ұсынып қана қоймай, лайықты алтын медальдарды әкелу арқылы өздерінің керемет шахмат шеберлігін дәлелдеді. Олардың таланты, стратегиялық ойлауы мен аналитикалық қабілеттері көрермендер мен қарсыластарды бей-жай қалдырмады. Бұл жетістік тек жеке күш-жігердің ғана емес, сонымен қатар ХАТУ-ның ұжымдық рухының нәтижесі. Біз шахматшыларымызды мақтан тұтамыз және олардың адалдығы мен жетілдіруге деген ұмтылысы үшін алғыс айтамыз. Осы тамаша жеңіспен құттықтаймыз және келесі турнирлерде жаңа жоғары жетістіктер тілейміз!

Әр қадам сізге сәттілік әкелсін, ал корольдік мат сіздің жеңісіңіздің әнұраны сияқты естіледі! Алға, жаңа биіктерге және керемет жеңістерге, ХАТУ!

72e4db5c-9408-4e53-8253-3f9adf93918d.jpeg