ХАТУ Қазақстан-Америка университеттік консорциумымен серіктестік орнатты
23.04.2024

Біз Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті (ХАТУ) Қазақстан-Америка университеттік консорциумының (KUUC) серіктестік бағдарламасының негізін қалаушылардың бірі ретінде таңдалғанын мақтанышпен жариялаймыз!

Бұл бірегей бастама американдық және қазақстандық жоғары оқу орындары арасындағы байланыстарды нығайтуға және жаңа стратегиялық әріптестіктерді дамытуға бағытталған. Біз экономикамыз бен жоғары білім беру секторымыз үшін маңызды зерттеу салаларын бірлесіп дамыту үшін инновациялық консорциумға жиналдық.

Осы бағдарлама арқылы ХАТУ ақпараттық технологиялар, киберқауіпсіздік және инновациялық технологиялар сияқты негізгі зерттеу салаларына бағытталған бір жылдық виртуалды оқу бағдарламасына белсенді қатысады.

Университет сонымен қатар стратегиялық жоспарлау, жеке тәлімгерлік және инновациялық жобаларды дамыту үшін бастапқы гранттық қаржыландыруды алу мүмкіндігі түріндегі құнды қолдауға қол жеткізе алады.

Біз АҚШ-тың Қазақстандағы елшілігіне, АҚШ үкіметіне және IIE-ге сенім мен қолдау көрсеткені үшін алғыс айтамыз. Бұл ХАТУ үшін академиялық және инновациялық артықшылыққа ұмтылуды жалғастырудың бірегей мүмкіндігі!