ХАТУ Қазақстанның жоғары оқу орындарының рейтингтерінде!

ХАТУ Қазақстанның жоғары оқу орындарының рейтингтерінде!

Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті Қазақстанның 2024 жылғы Жоғары оқу орындарының рейтингтеріндегі елеулі жетістіктері туралы хабарлауға қуанышты! Нәтижелер ХАТУ аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігінің жоғары оқу орындарының сұраныс рейтингінде үздік 10 университеттің қатарына кіргенін және білім берудегі сапаны қамтамасыз ету жөніндегі Тәуелсіз агенттіктің ҚР жетекші техникалық жоғары оқу орындарының Ұлттық рейтингінде құрметті орын алғанын көрсетті!

Бұл жетістіктерге ұжымның, оқытушылар мен студенттердің бірлескен күш-жігерінің арқасында қол жеткізілді. Біз білім беру мен ғылыми зерттеулердің сапасын үнемі арттыруға бағытталғанбыз және біздің университет Ақпараттық технологиялар саласындағы үздіктердің бірі болып танылғанын мақтан тұтамыз.