ХАТУ QS рейтингінде!
08.11.2023

Біз Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті өз тарихында алғаш рет Азияның үздік университеттері - QS Asia University Rankings рейтингіне енгізілгенін мақтанышпен жариялаймыз. Бұл маңызды жетістік ХАТУ ұсынатын жоғары академиялық мәртебе мен озық білімге баса назар аударады.

QS Asia University Rankings - бұл аймақтың үздік университеттерін қамтитын беделді халықаралық рейтинг. Біз ХАТУ Азияның білім беру қауымдастығының маңызды мүшесі ретінде бағаланғанын және танылғанын хабарлауға қуаныштымыз.

ХАТУ-дың QS Asia University Rankings-ке кіруі білім беру сапасын жақсарту, ғылыми зерттеулерді дамыту және әлемдік академиялық зерттеу ұйымдарымен ынтымақтастық жөніндегі тұрақты жұмысымыздың нәтижесі болды. Біз студенттерге сапалы білім беруге ұмтыламыз және заманауи технологиялар мен қоғамның дамуына ықпал ететін инновацияларды қолдаймыз.

Осы жетістікке үлес қосқандардың барлығына алғыс айтамыз және жоғары нәтижелерге ұмтылуды және оқу және зерттеу бағдарламаларымызды дамытуды жалғастыруға уәде береміз.