IT FEST 2023 нәтижелері

Міне, 2023 жылғы IT FEST 2023 аяқталды!

IT FEST 2023 - бұл 27-28 қараша аралығында Қазақстанның астанасы Астана қаласында өткен ақпараттық технологиялардың заманауи әлемін қызықты зерттеу.

IT FEST 2023-те не болды?

• Бәсекеге қабілетті рух және технологиялық шайқастар: IT FEST 2023 қатысушыларға зияткерлік күресте бірігуге, өздерінің кәсіби дағдылары мен технологиялық шеберліктерін көрсетуге бірегей мүмкіндік береді.
  • Оқыту және желілік мүмкіндіктер: жарыстардан басқа, қатысушылар білім беру шеберханаларына, дәрістерге, сарапшылармен пікірталастарға және IT саласының мамандарымен қарым-қатынасқа қатыса алады. Бұл тәжірибе алмасудың және кәсіби көкжиектеріңізді кеңейтудің бірегей мүмкіндігі.
  • Конференциялар мен баяндамалар: әлемнің түкпір-түкпірінен келген спикерлердің қатысуымен конференциялар өткізу. Олар өз тәжірибелерімен, соңғы тенденцияларымен және инновациялық идеяларымен бөліседі.
  • Мастер-класстар мен семинарлар: үздік сарапшылардың практикалық сабақтарына қатысу, онда сіз it түрлі салаларында өз біліміңіз бен дағдыларыңызды кеңейте аласыз.
  • Технология көрмесі: технология әлеміндегі соңғы өнімдер мен әзірлемелермен танысуға болатын көрмеге бару.
  • Стартап-алаң: жас және перспективалы it-кәсіпкерлер үшін өз стартаптары мен идеяларын инвесторлар алдында ұсыну мүмкіндігі.
  • Нетворкинг: қатысушылар арасында байланыс орнатуға және тәжірибе алмасуға ықпал ететін нетворкинг іс-шараларға қатысу.

Секциялар қорытындысы:

Ақпараттық технологиялар (Цифрлық мектеп)

1 орын - Another Guys: Темирлан Абулгазин, Тогатай Адильбек, Мажитов Алимуртаза

2 орын - Business Bridge: Сатыбалдинов Абилмансур Айбарұлы, Есенгожин Асанали Саматович Исламбеков Армат Кайратович

3 орын - Serpin team: Ерасыл Унербек Ерланұлы Мұхаметжан Түймебаев

Ақпараттық технологиялар (Цифрлық университет)

1 орын - Best juniors: Гильмудтинов Рамиль Ринатович Набока, Владислав Владимирович Ковалёв, Роман Вячеславович

2 орын - Pixel2Protocol: Махматов Руслан Маусырович, Калманбетов Данияр Канатович, Адилов Диас Улыкбекович

3 орын - Stable-confusion: Князев Ярослав Игоревич, Остриков Артём Игоревич, Какимов Альмансур Нурланович

IT FEST OPEN (Оқушылар)

1 орын - НАО РФМШ Алматы қ.: Цой Максим

2 орын - Nurorda: Абжами Ерсултан

3 орын - Мамандандырылған лицей №165: Посин Владислав

IT FEST OPEN (Студенттер)

1 орын - AITU: Камзабек Нархан

2 орын - IITU: Попов Федор

3 орын - KBTU: Қанатұлы Аманбол

Фильмдер мен бейнелер

1 орын - GRAFO: Чернобрывченко Арина Витальевна, Орманова Назым Сериковна.

2 орын - The journalists: Ердинбекова Арина Сериковна, Ергешева Лейла Хусанкызы, Узакпаева Даяна Тимуровна

3 орын - Spaceship media: Рахымжан Аружан, Ерден Асылзат, Аққазина Гауһар.

Cyber Security

1 орын - ҚБТУ: Кабыл Канат

2 орын - ХАТУ: Агзамов Мирас

3 орын - AITU: Дарменов Бекжан

Барлық жеңімпаздарды құттықтаймыз! Сіз керемет жұмыс жасадыңыз және өз шеберлігіңізді көрсеттіңіз. IT FEST-те жеңіске жету сіздің үлкен жетістікке жету жолындағы қадам болады деп үміттенеміз. Барлық қатысушыларға қатысқандары үшін Алғыс білдіреміз, сондай-ақ ұйымдастырушыларға Қазақстандағы ең үлкен IT-фестивальді өткізуге көмектескені үшін зор алғысымызды білдіреміз.