Halyk-Life-тен "InsureTechHackaton" қорытындысы
30.01.2024

27 және 28 қаңтарда Halyk-life Алматы қаласындағы техникалық жоғары оқу орындарының студенттеріне арналған KBTU алаңында ең ірі "InsureTechHackaton" хакатонын өткізді.

"InsureTechHackaton"дегеніміз не?

InsureTechHackaton - бұл ақпараттық технологиялар саласындағы талантты студенттерді анықтауға және қолдауға бағытталған, сақтандыру саласында IT технологиялар саласында жаңа идеялардың пайда болуын ынталандыруға бағытталған негізгі оқиға.

Хакатонға 220-дан астам студенттен тұратын 60-тан астам команда өтініш берді. Олардың 23 командасы өздерінің тақырыптық әзірлемелерінің нәтижелерін сәтті көрсетті.

Қазылар алқасы

Жеңімпаздарды сараптамалық қазылар алқасы анықтады, оның құрамына IT технологиялар саласындағы арнайы тәуелсіз өкілдер кірді:

1. Ануарбекова Линара - "Мемлекеттік кредиттік бюро" АҚ Басқарма төрағасы.
  2. Рашид Дюсембаев - AlmaU корпоративтік инновациялар зертханасының директоры.
  3. Марат Меиров - еліміздегі ең ірі "KMF" микроқаржы ұйымының IT жөніндегі басқарушы директоры.

Хакатон қатысушыларының прототиптері мен тұжырымдамаларын қарау нәтижелері бойынша жеңімпаздардың 4 командасы анықталды, олар танудан және тағылымдамаға шақырудан басқа "Халық-Life"АҚ-дан ақшалай сыйақы алды.

"Pixel2Protocol" ХАТУ өршіл студенттерінің командасы 2 орын алып, 400 000 теңге ұтып алды. Команда құрамына: Махмутов Руслан Маусырович, Нуршанов Диас Салимжанулы, Адилов Диас Улыкбекулы, Алауов Ерасыл Есболатулы кіреді.

image 1974.png