ХАТУ-дағы практикалық психология күні
12.03.2024

Практикалық психологияның Тақырыптық күнін "медиакоммуникация және Қазақстан тарихы" кафедрасы және ХАТУ психологиялық қызметі Халықаралық Бизнес Университетінің К. Сағадиев атындағы (UIB) жанындағы "Инсайт" жастар психологиялық ұйымымен бірлесіп ұйымдастырды.

Күні бойы студенттер психологияның негізгі бағыттары мен құралдарымен танысып, оның күнделікті өмірде қалай көмектесетінін білді. Іс-шараға интерактивті шеберлік сабақтары, интроспекцияны, өзін-өзі тануды, эмоционалды интеллект пен коммуникативті дағдыларды дамытуға арналған ойындар мен жаттығулар, сондай-ақ психологтардың кеңестері кірді.

Кинотерапия арқылы студенттер қысқаметражды фильмді көріп, талқылағаннан кейін эмпатия мен түсінушілікті дамыта отырып, өздерін және эмоцияларын анықтауға тырысты. Құм терапиясы және арт-диагностика оларға шығармашылық арқылы өздерін тануға және психология студенттерінен жеке психологиялық кеңес алуға көмектесті.

Практикалық психология күні оң пікірлерге ие болды. Студенттер іс-шараны ұйымдастыруға қатысқандардың барлығына алғыстарын білдіріп, психологтармен осындай кездесулердің пайдалылығын атап өтіп, оларды жиі өткізуге тілектерін білдірді.

WhatsApp Image 2024-03-12 at 08.42.15.jpeg

WhatsApp Image 2024-03-12 at 08.42.14 (2).jpeg