ХАТУ-да Қауіпсіз Интернет Күні!
06.02.2024

Халықаралық қауіпсіз интернет күні қарсаңында ХАТУ АҚ студенттері өздерінің киберқауіпсіздік саласындағы білімдері мен дағдыларын көрсете отырып, қызықты онлайн қауіпсіздік квестіне қатысты, ал 6 ақпанда жеңімпаздарды марапаттау өтті.

Іс-шара виртуалды әлемде хабардарлықты арттыру және қауіпсіздікті қамтамасыз ету мақсатында ұйымдастырылды. Студенттер әлеуметтік желілердегі қауіпсіздік туралы білімдері мен дағдылары тексерілген қызықты квестке қатысты.

Іс-шара аясында ХАТУ АҚ ректоры киберқауіпсіздік саласындағы білім берудің маңыздылығын атап өтіп, студенттердің іс-шараға белсенді қатысқаны үшін мақтаныш білдірді.

Касперский Зертханасының өкілі Райхан Абсаламова квест жеңімпаздарына естелік сыйлықтар табыс етті. "Біз киберқауіпсіздік біліміне ерекше назар аударамыз және студенттердің виртуалды кеңістікті қорғаудың үлкен әлеуеті бар екенін көреміз. Бұл интернеттегі қауіпсіздікті қамтамасыз етудегі маңызды қадам", - деп атап өтті өкіл.

Халықаралық Қауіпсіз Интернет Күні 2004 жылы Еуропалық комиссияның бастамасымен құрылды және содан бері барлық пайдаланушылар үшін қауіпсіз және жауапты интернет кеңістігін құруға бағытталған жаһандық бастама болды.

Біз ХАТУ студенттері мен Касперский зертханасына барлығына желідегі қауіпсіздікті қамтамасыз етудің маңыздылығын еске сала отырып, іс-шараға белсенді қатысқаны үшін алғыс айтамыз. Мұндай бастамалар болашақ ұрпақ үшін салауатты және қорғалған цифрлық ортаны құруға ықпал етеді.

IMG_1654.jpeg

IMG_1655.jpeg