ХАТУ-да Alumni Day өтті!

ХАТУ-ға 15 жыл: түлектер кездесуі - Alumni Day!

24 қазан Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің (ХАТУ) тарихындағы біздің құрметті оқу орнымыздың 15 жылдығына арналған керемет күн болды.

Alumni Day: шабыт пен тәжірибе!

Бұл күні біз 2013 жылдың бірінші түлектерінің жетістіктерін атап өту және олардың бизнес пен ақпараттық технологиялар әлемінде қалай шыңға шыққанын білу үшін жиналдық.

Баяндамалар және сәттілік тарихы:

ХАТУ түлектері өз тәжірибелерімен бөлісті, өз жұмыстары және стартаптарға басшылық жасау туралы айтты. Сахна сәттіліктің шабыттандыратын оқиғалары, сондай-ақ жылдар бойы жинақталған құнды практикалық білім болатын орынға айналды.

Әлемді өзгертетін жобалар:

Кездесу аясында Sxodim, 1Fit, Dara Solutions, Tredo, Qalan сияқты табысты жобаларды жасаушыларға сұрақтар қоюға, сондай-ақ Google өкілдерімен байланысуға бірегей мүмкіндік берілді.

Ұрпақ байланысы және болашақ:

Бұл күн түлектердің керемет жетістіктерін атап өтіп қана қоймай, әртүрлі жастағы және ұрпақ студенттері арасындағы байланысты нығайтты. Alumni Day бірліктің, идеялармен алмасудың және болашақта жаңа жетістіктерге шабыт берудің көрінісі болды.

Алғыс:

ХАТУ-ның білімі мен дамуына қосқан құнды үлесі үшін барлық қатысушыларға алғыс айтамыз. Біздің тамаша түлектерімізді осы айтулы оқиғамен құттықтаймыз және оларға жаңа шыңдар мен олардың кәсіби және жеке дамуында табыс тілейміз!

Үлкен жетістіктер мен прогрестің жаңа 15 жылына Алға!

IMG_0033.jpeg

IMG_0034.jpeg