ХАТУ-да алдағы "Отан қорғаушылар күні" және "ҰОС Жеңіс күні" мерекелеріне орайластырылған "Батылдық сабағы" өтті
03.05.2024

2024 жылдың 3 мамырында "ХАТУ" ақ әскери кафедрасының күшімен "Отан қорғаушылар күні" және "ҰОС Жеңіс күні" мерекелеріне орайластырылған "Батылдық сабағы" әскери-патриоттық іс – шара өткізілді.

Сабақтың мақсаты жас ұрпақты біздің Батыр ата-бабаларымыз бен қазіргі ұрпақтарымыздың Отанына қызмет етудің даңқты дәстүрлері рухында әскери-патриоттық тәрбиелеу болды, өйткені Қазақстан тарихы шынайы патриотизм, әскери ДОБ пен жанқиярлықтың мысалдарына толы.

Іс-шараға университет басшылығы мен қызметкерлері, Қарулы Күштер ардагерлері, интернационалист-жауынгерлер, әскери кафедра студенттері шақырылды.

Бейбітшілік пен тәуелсіздікті сақтаудың, әскери борышқа адалдықтың маңыздылығы туралы соғыс, еңбек және Қарулы күштер ардагері, "Қызыл жұлдыз" орденінің және "Жауынгерлік еңбегі үшін" медалінің иегері, отставкадағы полковник Тұрсынбек Тәукешұлы Төреханов сөз сөйледі.

Салтанатты бөлімнен және құрметті қонақтардың өнер көрсетуінен кейін әскери кафедра күштері ұйымдастырған концерт өтті, онда ұлттық аспаптармен музыкалық нөмірлер ұсынылды, ҰОС батырларына арналған өлеңдер мен әндер айтылды.

Іс-шара естелік суретке түсірумен аяқталды.